خرید کتاب

از صفر تا صد اتوماسیون های اداری

شناخت، پیاده سازی، توسعه و نگهداری نرم افزارهای اتوماسیون اداری و نقش آن در موفقیت های تجاری

درباره کتاب :

      با توجه به گسترش سامانه های اطلاعاتی و سیستم های الکترونیک در سازمان ها و عدم وجود الگو و روش آزموده شده ای برای استقرار نرم افزارهای سازمانی و سردرگمی های ناشی از آن، خلاء کتابی که به شکل جامع و تخصصی به موضوع شناخت و پیاده سازی یکی از مهمترین و مؤثرترین نرم افزارهای سازمانی یعنی اتوماسیون های اداری بپردازد، حس میشد. در کنار تمام اهداف فردی و سازمانی، یکی از بزرگترین انگیزه های من برای تألیف این کتاب، کمک به حل معضل محیط زیستی ای مبنی بر استفاده انبوه و بیرحمانه ی کاغذ و قطع درختان در دنیا، به ویژه در کشور عزیزمان ایران است. در طول سال های تألیف، همواره امیدوار بوده ام، با بررسی مزایا و توضیح سرفصل های مرتبط در کتاب، بتوانم در اشاعه فرهنگ استفاده از سیستم های الکترونیک در سازمان ها و جایگزینی آن با روش های سنتی و کاغذی نقش اندکی را ایفا کرده، و هر چند کم، در حل مشکلات زیست محیطی کشور، کمک رسان باشم.

      این کتاب نه ترجمه و الگوبرداری از یک نمونه خارجی است و نه حاصل گردآوری جسته گریخته مطالب از وبسایت ها و مقالات. بلکه حاصل سال ها تجربه عملیاتی، تحقیق و مطالعه منابع معتبر در حوزه ی نرمافزارهای سازمانی، از جمله اتوماسیون های اداری و مدیریت فرآیندهای کسب وکار و البته انجام ده ها پروژه ی مختلف (مشاوره و پیاده سازی) در سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط می باشد.

      در تمام فصل های کتاب سعی بر آن شده است که به ساده ترین شکل و با ذکر مثال های واقعی، ضمن پاسخ به چالش های اصلی صاحبان کسب و کار در خصوص پیاده سازی سیستم های اتوماسیون اداری و ایجاد فرآیندهای الکترونیک، مطالب مفیدی به دیگر مخاطبین کتاب از جمله متخصصین این حوزه، دانشجویان و علاقه مندان انتقال داده شود. بنابراین طیف وسیعی از افراد جامعه می توانند مخاطب کتاب مرجع از صفر تا صد اتوماسیون های اداری قرار گیرند.

جهت خرید نسخه کاغذی کتاب، لطفا مبلغ ۱۸۰ هزارتومان به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۱۸۰۹۸۳۸۳۶ متعلق به مؤلف نزد بانک ملی ایران واریز نموده و رسید آنرا به واتس اپ ارسال نمایید.

      در صورت وجود هرگونه سوال یا کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

      ارتباط با کارشناسان فروش :

      واتساپ :   

      شماره های تماس : ۰۲۱۸۸۷۸۶۶۱۴ و ۰۹۱۲۰۲۶۶۵۱۷

      ارتباط با مولف :

      واتساپ :   

      اینستاگرام :   

Book Cover Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14