همکاران تجاری سپنتا سیستم

گـروه مهنـدسـی آی کـن

گروه مهندسی آی کن، متشکل از چندین شرکت مهندسی در حوزه نرم افزار های سازمانی تقریبا نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت دارد، با بیش از ۲۵۰۰ مشتری در سطح کشور، دفاتر و نمایندگی در تمام استان ها و البته بیش از ۲۵۰ نفر کادر با دانش و مجرب.

از مهمترین محصولات گروه مهندسی آی کن می توان به اتوماسیون معروف فرزین، BPMS و سامانه جامع مالی و منابع انسانی اشاره کرد که در حال حاضر بیش از ۱ میلیون کاربر را در سطح سازمان های بزرگ و کوچک پوشش داده است.

ارتباط شرکت مهندسی سپنتا با آی کن نه تنها به عنوان همکار تجاری بلکه در جایگاه نماینده استان های مرکزی و چهارمحال و بختیاری و شریک تجاری و عضو گروه نیز دیده می شود.

شایان ذکر است جدا از ارتباطات یکپارچه نرم افزاری، محصولات هر دو شرکت از نظر تجاری در یک سبد محصول قابل فروش و ارائه به بازار می باشد.

وب سایت : آی کـن

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، بزرگره شهید حقانی ، پلاک ۵۵ ، کدپستی ۱۹۶۹۹۳۵۵۸۱

تلفن تماس دفتر مرکزی : ۴۱۸۳۷۰۰۰-۰۲۱ (سی خط)

شرکت مهندسـی کسـرا

هسته اصلی شرکت مهندسی کسرا در سال ۱۳۷۹ شکل گرفت. تیمی که بعد از ۵ سال تلاش توانست کارشناسان و متخصصان بیشتری را (بیش از ۱۵۰ نفر) با خود همراه کند. شرکت کسرا توانسته است با وجود دانش موجود در بدنه خود، نرم افزار ها و سامانه های زیادی را به بازار و سازمان ها ارئه دهد که از مهم‌ترین سیستم‌های شرکت کسرا می توان به سیستم‌های اتوماسیون حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، رستوران و باشگاه، اتوماسیون مراجعین و مهمان، اتوماسیون حمل و نقل و سرویس‌ها و اتوماسیون تایم شیت اشاره داشت.

و اما در راستای تقویت دانش فنی، کامل کردن سبد محصولی و تعاملات بازرگانی، شرکت مهندسی سپنتا و کسرا به عنوان همکار تجاری از محصولات یکدیگر به عنوان تکمیل کننده محصولات خود استفاده کرده و بهره می برند. به عنوان مثال ارتباط دو سویه سامانه پیامک سپنتا با اتوماسیون حضور و غیاب کسرا یکی از شاخص ترین ارتباطات فنی دو شرکت می باشد.

وب سایت : کســرا

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان خرمشهر ، پلاک ۳۸ ، طبقه ۴ ، کدپستی ۱۵۳۳۸۳۳۶۳۳

تلفن تماس دفتر مرکزی : ۴۱۴۵۲۰۰۰-۰۲۱

شرکت داده پـرداز آریانا

شرکت داده پرداز آریانا از سال ۱۳۸۳ با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در خصوص طراحی نرم افزار، در کنار همکاری کارشناسان مجرب و صاحب سابقه و تجربه در زمینه های اجرایی و مدیریتی خدمات پس از فروش، کادر فنی ممتازی را تشکیل داده که با جمع تخصص و تجربه، محصول نرم افزاری این را به محصولی ممتاز تبدیل کرده است.

شرکت دیپاکو ب توجه به نوع محصولات خود و همچنین تعاملات مدیریتی هر دو شرکت از سال ۱۳۹۰ به لیست همکاران تجاری شرکت سپنتا پیوست و در حوزه سامانه های پیامکی ارتباطات ویژه نرم افزاری برقرار کرده است.

وب سایت : دیپاکو

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، ابتدای پاسداران ، خیابان گل نبی ، نبش ناطق نوری ، برج زمرد ، پلاک ۱۰ ، طبقه ۴ ، واحد ۷۲

تلفن های تماس دفتر مرکزی : ۲۲۲۵۷۴۱۹-۰۲۱ ، ۲۲۲۵۸۶۴۳-۰۲۱ ، ۲۶۴۰۷۲۲۴-۰۲۱